Nejčastější dotazy k tvorbě webů

On what domain my web will run?

We will registering any domain for you. If you decide to purchase a multilingual site, we can provide different language versions running on separate domains (German mutation. DE domain, the Czech. CZ domain).

How will the web backed up? I will not lose data?

Všechny prezentace hostujeme výhradně na vlastních serverech s každodenním zálohováním. I v případě, že nějaká data omylem smažete, jsme schopni obnovit je ze zálohy - a to až 3 dny zpětně!

What is the price of making the web?

Price is according to your individual requirements. We always try to make web solutions in order for you to be financially the most advantageous, even when making a site bespoke. Are you interested in a presentation? Contact us - we will prepare a quotation for custom!

Jaký design bude mít můj nový web?

Design Vám můžeme zhotovit přímo na míru. Rozložení, barvy, obrázky i písma s Vámi nejdříve zkonzultujeme a poté zhotovíme první návrh. Pokud budete spokojeni, dopracujeme zbytek designu.

Postaráte se mi o reklamu?

Poradíme vám se základními kroky optimalizace stránek pro vyhledávače, které se realizují přímo v administraci. Těm z vás, kteří chtějí dále zvyšovat návštěvnost svých stránek, rádi doporučíme vhodného specialistu na SEO a internetový marketing.

Mohu si dodat vlastní design?

Ano. Takovýto design s Vámi nejdříve prokonzultujeme a případně navrhneme potřebné úpravy.

Nechci, aby moje stránky byly nudné. Chci animace, různé typy stránek

To nechceme ani my! Váš web může obsahovat více typových stránek (odlišná záhlaví, menu, rozložení do více sloupců). Jednotlivé prvky mohou být animované a reagovat na akci uživatele.

Lze spojit web s eshopem?

Ano. Pokud i objednáte web i e-shop od nás, zajistíme běh webu i e-shopu na jedné jediné doméně.

Může být web ve více jazycích?

Ano. Každá stránka může být vyplněna ve více jazycích. Abychom podpořili indexaci ve vyhledávačích, má každý jazyk svou vlastní unikátní adresu.

Může mít každý jazyk webu jinou doménu?

Ano. Německá verze Vašeho webu bude přístupná na adrese .de, Česká na adrese .cz atd..

Budou na mém webu cizí reklamy?

Ne. Na webu budou pouze informace, které tam sami vložíte.

Musím pro provoz webu instalovat něco na svůj počítač?

Ne. Pro administraci vašeho webu Vám stačí internetový prohlížeč.

Lze web spojit s Google analytics?

Ano. Pro spojení vám stačí váš UA kód – lze jej zadat přímo v nastavení vašeho webu, vše ostatní již proběhne automaticky.