Plný skladový systém + inventura

Tento modul umožní plně komfortní vedení skladových zásob Vašeho internetového obchodu. Naskladnění probíhá pomocí načtení čárových kódů produktů, kdy zároveň přidáte nákupní ceny a další náklady, můžete také přiřadit i dokumenty v elektronické podobě. 

 

Tento modul Vám také usnadní případný přepočet cizí měny a náklady spojené s nákupem produktů, tyto poměrným způsobem rozpočítá a přidá k výsledné ceně produktu. Pokud vlastníte více skladů, mezi kterými probíhá přesun zboží, systém Vám přeskladňování ohlídá. I v případě, že průběžně doplňujete sklad svého velkoodběratele a celkové množství odebraného zboží fakturujete až na konci měsíce, můžete využít funkce komisních skladů.

Co se týká vyskladňování zboží, máte možnost si v tomto modulu nastavit automatické odepisování ze skladu přímo v okamžiku fakturace. Tato funkce je volitelná, proto pokud dáváte přednost fyzické kontrole nemusíte ji zapínat.

I inventura je díky tomuto modulu podstatně ulehčena, v jejím okamžiku stačí systém uzamknout a fyzicky provést přepočet. V případě inventurního vyrovnání systém sám naskladní produkty, které nadbývají a naopak vyskladní ty, které chybí.

Modul vede kompletní skladovou historii, lze tedy dohledat, kdy bylo naskladněno/vyskladněno, kolik kusů a jaká byla nákupní cena.

Modul dokáže vést informace o více skladech, lze i určit, které sklady mají být k dispozici pro eshop.

Send inquiry to this module