Modul „Heureka – Ověřeno zákazníky“

Díky tomuto modulu získáte propojení se službou Ověřeno zákazníky, nejpřednějšího vyhledávače zboží na trhu – Heureka.cz. Získání certifikátu Ověřeno zákazníky je nejen prestižní, ale i komerční ocenění, jež je v současné době nezbytností a dodá Vašemu e-shopu patřičnou hodnověrnost, a nejen to. Bez něj nebudete pro Heureku natolik důvěryhodní, aby Vám nabídla spolupráci ve svých projektech „Heureka košík“ a „Rozšířený základní soubor“.

 

Co je potřeba udělat, abyste toto ocenění získali? Stačí pouze zkopírovat 32 znakový řetězec, který naleznete v administraci obchodů pod záložkou Ověřeno zákazníky pod názvem obchodu. Tento pak vložíte do předpřipraveného pole v administraci vašeho eshopu.

 

Náš modul pak automaticky zasílá informace o každé uskutečněné objednávce na Heureku, která po deseti dnech od uskutečnění nákupu osloví zákazníka cíleným dotazníkem. Zákazník má možnost popsat jak byl spokojen s nákupem a co by navrhl v obchodě zlepšit. Jednotlivé reakce zákazníků pak budete automaticky dostávat mailem a získáte tak objektivní a ověřený názor na kvalitu svého obchodu.

 

Pokud bude počet kladných hodnocení zákazníky relevantní, získá Váš e-shop certifikát „Ověřeno zákazníky“ který se objeví na Heurece, můžete jej umístit na stránky obchodu a také pro zvýraznění do katalogů obchodů. Heureka bude řadit Váš obchod nad ostatní, kteří certifikaci nemají (nebo mají horší známky zákazníků), pokud cena produktu u Vás není neúměrně vysoká.

 

Díky tomuto modulu budete opět o krok blíže k pomyslnému vrcholu internetového obchodování.

 

Send inquiry to this module