NÁKUPY GOOGLE

Tento modul slouží pro převedení vašich ceníků do formátu požadovaného zbožovým vyhledávačem Nákupy Google . Aktuální ceník se převádí do požadovaného formátu 1x denně, jeho stahování si zajišťuje zbožový vyhledávač sám. Vše probíhá automaticky, bez nutnosti zásahů z vaší strany.

K čemu Nákupy Google  slouží?

Zbožový vyhledávač NÁKUPY GOOGLE  vyhledává zadaný výraz napříč všemi eshopy, které do něj exportují svá data. Výsledky vyhledávání je možné odfiltrovat podle konkrétních kritérií anebo zúžit podle kategorie, pokud je zadaný výraz příliš obecný.

Na rozdíl od Heureky není možné nakoupit nalezené produkty přímo prostřednictvím tohoto vyhledávače, ale vždy u konkrétního obchodníka. Modul také umožňuje přidávat hodnocení nákupu v konkrétním eshopu, které se přenáší do Nákupů Google. Na hodnocení je zákazník dotázán bezprostředně po dokončení objednávky, není tedy obesílán až po uplynutí delší časové lhůty.

Export pro Nákupy Google je možné dále využít pro propojení s Facebookem (zobrazování reklam, ve kterých jsou produkty) a také pro Google Adwords.

Send inquiry to this module